faleminderit pr check, in. Ky krahasim sht krahasimi m. I krkuar n komente. HK8 Pro Ultra kundrejt Prmirsimit H11 Ultra. Pra le t, fillojm vetm krahasimin, duke filluar nga, dizajni., Kur, shikojm dizajnin, si mund ta shihni, t gjitha. I kan kto t plota por n hk8 pro vrimat jan pothuajse t mbushura kshtu q, n dizajn sht paksa. I dshtuar. Por kur shikoni H11 Ultra Upgrade ne kemi vrima plotsisht t zbrazta dhe kur shikojm dizajnin e altoparlantit ato duken sikur ju e dini, pothuajse t njjtn gj, por n versionin e azhurnimit, ultra h11 sht pak m mir, dua t them m afr, origjinalit., Dhe, ngjyrat E butonit t veprimit varet nga shija juaj por edhe kjo, ngjyra e butonit t veprimit t prmirsimit, ultra h11 duket m afr, asaj origjinale por kjo, sht, pak n ngjyr mat. Ngjyra e prgjithshme, kur shikoni, ngjyrn e prgjithshme m lejoni, t shikoj, vetm, nga, ktu, po., Edhe N kt krahasim ju e dini, ngjyra e H11 Ultra Upgrade sht m afr ngjyrs s, argjendt, t titanit, t ors, origjinale t molls, ultra. Po edhe kjo duket kshtu por, kjo, sht, pak m afr., Pra kur, bhet fjal pr, dizajnin H11 Ultra Upgrade duket m mir. Le T shohim nga kjo, an e njjta gj vrimat jan pothuajse t mbushura por ju keni vrimat atje., Dhe, kjo, duket m e mir, dua t them m afr, origjinalit., Kur, bhet, fjal, pr, ekranet, t dy, kan Ekran IPS, dhe, korniza, kornizat, trashsia e kornizave, t tyre jan Pothuajse t njjta ndoshta ka disa, dallime n 0.

disa milimetra por jan pothuajse t njjta., Po prmasat Le t, rivendosim t fillojm me: HK8 Pro. HK8 Pro sht 492 milimetra dhe H11 Ultra Upgrade gjithashtu 492 milimetra kshtu q, madhsia sht e njjt. Q do t thot se Ata duhet t jen n gjendje t prdorin pajisje origjinale ultra t ors s, molls le t, vendosim, shiritat e ors Kjo shirit, orsh, quhet Ocean Watchband, dhe nse, i merrni kto shirita me ngjyra, t ndryshme do t, jeni n gjendje t bni, shum kombinime me veshjet tuaja. Si e prmend gjithmon. Nj blu n kt, dhe rreth dizajnit. Le t, shohim pjesn e pasme t ktyre, orve, t dyja, kan butona kyje dhe, lshojn gjithashtu, duke prdorur pr lirimin e shiritave t ors. 4 vida t vrteta, ka edhe, nj, vid, nn, kt, ngjitse., Nuk, ka Rndsi se si i kan shkruar letrat ktu t gjith e dim se ato tashm jan ora klonuese dhe duken t ngjashme., Ndoshta kjo, duket e ngjashme, dua t them. Se H11 Ultra duket m e ngjashme dhe t dyja 49.2 milimetra. Le ti ndezim ky ndizet nga kurora dhe ky ndizet nga butoni, ansor. Po hapet m shpejt, kshtu q, le t bjm. Ky sht ndriimi. I plot i H11 Ultra Upgrade dhe nga kjo meny do t aktivizoj ndriimin e plot dhe kemi, bateri, 66. Dhe ky, sht azhurnimi. I plot i ndriimit h11 ultra na vjen keq HK8 Pro. Kur, bhet fjal pr cilsin e ekranit HK8 Pro sht shum m.

I mir. Po pr butsin Le t, shohim por s, pari duhet, ta ndryshoj at n, stilin e menus s, rrjetit ok., Menyja e rrjetit, 3 shikoni kt Shiko Shikoni, butsin e HK8, Pro kjo gjithashtu e qet por, jo si HK8 Pro. Shikoni kt, dhe, shikoni, kt hk8. Pro shikoni Pothuajse po aq shpejt sa origjinali sepse ka procesor me dy, brthama, ky, gjithashtu, ka procesor me dy, brthama, dua t them se, H11 prodhuesi pretendon se ka procesor me dy, brthama, por, edhe, ai, ka procesor, me dy, brthama, nuk, sht, nj, nga, m t, mirt., Por procesori n kt sht i mrekullueshm. Dhe shikoni tranzicionet e menys mbani nj sekond shikoni Kjo thjesht, kalon, n faqen, tjetr por, kjo, thjesht bn, nj, lvizje, t qet e shihni, Pr, shkak t sepse, Kjo or ka gjithashtu, nj motor imazhi, 2D plus Prshpejtuesin e Rrjetit Neural T Inteligjencs Artificiale q do t thot se mund t merrni disa animacione, 2D n kt. Animacione si ky q, i kam treguar tashm n videon e rishikimit t detajuar por gjithashtu do t doja ti bja ktu shihni Mund, t keni, fishekzjarre, n ekranin, tuaj., Por n kt Ne nuk i kemi ato veori dhe nuk ka motor imazhi 2D ose ndonj veori t inteligjencs, artificiale., Pra, procesori dhe firmware. I jan shum m t mir n hk8 pro. Shikoni kt madje keni, animacione n ekranin kryesor. Por ktu shikoni ky sht ekrani kryesor kur vjen, puna, n fakt, duhet t jet ky sepse ky sht, faqja e ors q, identifikon Apple Watch, Ultra po e keni, n menyn E orve por do t doja, ta kisha t instaluar tashm.

Dhe plusi. I h11 ultra prmirsoje at busulln e tij, sepse n hk8 pro nuk ka busull, dhe prsri butsi, shiko kt, ekranin e ndar, t h11 ultra upgrade hajde shiko Dhe ekran. I ndar i hk8 pro transparent, 2 dimensione dhe sa i, but i mendur i qet. Dhe veori t tjera le t, flasim pr veorit. Prmirsimi H11 Ultra ka nj, veori q, nuk e kan t gjitha, ort e tjera t klonuara. Nse mund ta, gjej, ktu., Karakteristika e Muziks kshtu q, kur klikoni, mbi, kt, mund, t zgjidhni kufjet me, bluetooth, q do t thot se kjo or ka veori t kufjeve, Bluetooth, pr, muzikn e saj, lokale. Muzika lokale do t thot, mund t ngarkoni 1 GB, muzik, n kt or pasi ajo ka nj, hapsir Ruajtse muzikore prej 1 GB. Kjo or sht e vetmja klon ora e klonit e molls kloni ultra. I ors s: molls n treg q, ka nj, hapsir ruajtse, muzike, dhe lidhje me kufje, me, bluetooth. Q do t thot se kjo nuk e, ka at., Pjesa m e fuqishme e hk8 pro jan procesori dhe firmware. I i tij por pr t qen. I sinqert sht vetm kaq. sht, i shpejt sht, i qet e shihni Menyt me ngjyra le t, shkojm te cilsimet pr shembull ku jan cilsimet Ju keni shum cilsime keni gjithashtu, shkrime, rrshqitse gjithashtu ne e kemi at h11, ultra por kjo, sht, nj vshtrim, shum m. I afrt me firmware in e tij softuerin apo, jo Po softueri menut jan shum t ngjashme me orn origjinale, t Apple por, kjo, sht e gjitha.

sht, i shpejt duket se e njihni, shum afr origjinalit me softuerin e tij, por, kur, shikoni, nga, jasht, ky, duket m Mir ka 1 GB hapsir, ruajtjeje, muzike lidhje me kufje, Bluetooth, dhe, kur, bhet, fjal, pr, aplikacionin pr, smartphone H11 Ultra prdor aplikacionin QiFit. I cili sht nj nga aplikacionet m t mira, t orve, inteligjente n treg. Nuk ka shum, veori por, t gjitha funksionojn dhe ju keni, shum, opsione, t pamjes s, ors q, mund ti shkarkoni, falas., Por, kur, bhet, fjal pr hk8 pro ai prdor Wearfit, Pro n t Vrtet wearfit pro sht nj kompani shum e madhe q, drejton aplikacionin wearfit pro por aplikacioni falas sht vrtet, i shmtuar m vjen keq q, po e prdor at fjal por me t vrtet sht, i neveritshm.

https://www.youtube.com/watch?v=dPARuJUYQyc